Warning: Use of undefined constant U - assumed 'U' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sza/naglowek.php on line 6

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /sza/naglowek.php on line 21
Dotacje unijne, doradztwo finansowe - Opole, Opolskie
Eurosilesia
| Dotacje | Firma | Kontakt |
PROW
POKL
POIiŚ
POIG
RPO
Inne RPO

Regionalna Instytucja Wnioskująca EuroSilesia wspiera rolników, przedsiębiorców oraz jednostki samorządowe poszukujące możliwości pozyskania unijnych dotacji na wsparcie wszelkiego rodzaju działań mających na celu rozwój i poprawienie konkurencyjności gospodarstw, firm oraz regionów.

 I. Pomagamy Państwu w wyborze odpowiedniego programu

Po przystąpieniu do Unii Europejskiej polska gospodarka uzyskała dostęp do dziesiątek instrumentów wsparcia skierowanych do prawie wszystkich sektorów i branż. Do wykorzystania w latach 2007-2013 postawiono kwotę przekraczajacą 100 miliardów euro. Jednak wielka różnorodność programów potrafi być poważną przeszkodą - ilość informacji niezbędnych dla odpowiedniego zlokalizowania możliwości poszczególnych odbiorców pomocy jest oszałamiająca. Pragniemy ułatwić Państwu wybór; chcemy, żeby przystępując do aplikowania o dotacje mieli Państwo świadomość swojego potencjału w odniesieniu do poszczególnych programów i działań.

 II. Organizujemy proces wnioskowania

Podejmiemy się wypełnienia dla Państwa wniosku o dotację wraz z wszelkimi wymaganymi odpowiednią procedurą załącznikami, analizami ekonomiczno-marketingowymi, planami i projektami. Pamiętajcie Państwo jednak, że nie jest możliwe wyłączenie Was z procesu planowania - my zajmiemy się stroną administracyjną i proceduralną, Wy natomiast będziecie musieli dołożyć starań, byśmy Waszą wizję rozwoju mogli w odpowiedni sposób przełożyć na język dokumentów programowych odpowiedniego funduszu.

 III. Administrujemy sprawą, aż do wpłaty dotacji na Państwa konto

Złożenie prawidłowego wniosku ze spójnym planem nie jest zakończeniem drogi, ale dopiero pierwszym jej etapem. Instytucje Zarządzające i Wdrażające niejednokrotnie żądać będą jeszcze dodatkowych wyjaśnień, opinii i sprawozdań a w każdej procedurze konieczne jest jeszcze złożenie obszernego wniosku o dokonanie płatności na zakończenie działań. We wszystkich tych czynnościach wyręczymy Państwa konstruując odpowiednie dokumenty oraz korespondując w Państwa imieniu z odpowiednimi organami.

 
Eurosilesia - Opole - 077 / 40 30 740 - info@eurosilesia.pl góra ^